+38 (067) 4828068

Проекты

При поддержке многочисленных волонтеров и неравнодушных людей были реализованы такие проекты и акции:

Октябрь 2020
- Просвітницький он-лайн тренінг "Бюджетна адвокація"

Тренінг з базових навичок  бюджетної адвокації.  Посилення потенціалу представниць жіночих організацій України щодо реалізації заходів бюджетної адвокації.

Голова організації "РПК" Одеська мрія "Фют Галина взяла участь у тренінгу" Бюджетна адвокація "28-30 жовтня. Онлайн.

Дякуємо тренерів та спікерів за цікаву і корисну інформацію та досвід.

Цільова група: представниці жіночих організацій України. Мета: посилити спроможність представниць жіночих організацій щодо реалізації заходів бюджетної адвокації.  

Завдання тренінгу:

Ознайомити учасниць з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування: розробка політик; бюджетування; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик;

Навчити використовувати цю модель разом з бюджетним аналізом для фокусної бюджетної адвокації  у сфері гендерної політики;

Надати  учасницям тренінгу інформацію про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки процедур їх реалізації;

Надати учасницям тренінгу інформацію про бюджетний процес і можливості участі представників НУО в ньому;

Надати учасницям інформацію про можливості моніторингу державних бюджетів, про існуючі інструментах моніторингу та роботі з відкритими даними;

Покращити навички підготовки аналітичних документів з питань раціонального використання бюджетів;

Ознайомити  з кращими практиками бюджетної адвокації у сфері гендерної політики. Модель відкриття сервісу для жінок «під ключ».

Ознайомити з кращими підходами до побудови партнерства та комунікації  із владою.


- Юридична допомога в Одеській області

У Кілійському районі постраждала дитина.
Провосуддя є, там, де проживає сім'я, в суді справу виграли. Сусід, який побив дитину, подав на апеляцію Хоче викрутитися. Чи не вибачитися, не допомогти дитині, а довести, що рукоприкладство було найкращим способом вирішення проблеми!Тому юристи ГО "Одеська мрія" підключилися до цієї справи та будуть допомагати родині вже в м. Одеса в Апеляційному суді.

- Начання та інформування громадянського суспільства

 07.10 пройшов круглий  стіл на тему "Нормативно-правові підстави надання фінансової підтримки для реалізації проєктів,розроблених інститутами громадянського суспільства, за рахунок коштів обласного бюджету' в рамках семінару «Розроблення конкурсних пропозицій для участі у конкурсах проєктів», розробленого за ініціативи Управління комунікацій та інформаційної політики ООГА.
Голова організації Фют Г.В. разом координатором ЦДУ АТО в Одеській області Порічанською С.Є. прийняла участь у круглому столі на тему "Нормативно-правові підстави надання фінансової підтримки для реалізації проєктів,розроблених інститутами громадянського суспільства, за рахунок коштів обласного бюджету' в рамках семінару «Розроблення конкурсних пропозицій для участі у конкурсах проєктів», розробленого за ініціативи Управління комунікацій та інформаційної політики ООГА.
Вже декілька років Кафедра проектного менеджменту розкриває свої двері для громадських організацій та навчає
усім вимогах якісної підготовки проєктів. Знання та примудрості викладачів кафедри - це безцінний досвід для тих ,кто бажає навчитися писати проекти.
Зі свого боку,як представники громадянського суспільства,які вже мають досвід по реалізації проектів, ми теж готові були поділитися. Спілкувалися про вимоги для договорів, уставні документи громадських організацій,роботу з Казначейством та алгоритм роботи в рамках плану реалізації проєкту.

Август 2020
- Проєкт "Збираємо дітей до школи"

18.08.2020 почали щорічний проєкт"Збираємо дітей до школи". Сьогодні передали канцтовари для родини з Кілійського району.
 

Июнь 2020
- Проєкт «Дорожня карта послуг допомоги родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства в Одеському регіоні: нові міста»

З 22.06.2020 року в рамках заходів Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2018-2020 роки почався проєкт «Дорожня карта послуг допомоги родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства в Одеському регіоні: нові міста», який включає в себе зустрічі з громадськістю та представниками органів влади Одеського регіону, багатодітними родинами,прийманими сім'ями та родинами, які виховують дітей в ДБСТ. Зустрічі заплановані в Татарбунарському, Лиманському, Овідіопольському, Біляївському районах та м. Білгород-Дністровський.

Організатором проекту та зустрічей «Послуги допомоги родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства в Одеському регіоні» - є громадська організація «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія» та управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.
Зустрічі розраховані на побудову конструктивного діалогу між державними структурами, що займаються питаннями дітей і сім'ї, випускниками шкіл-інтернатів, а також громадськими об'єднаннями та органами Державної влади, які працюють в сфері захисту прав сім'ї та дитинства.
Спільні шляхи вирішення соціальних проблем дітей та сім'ї, привернення уваги громадськості та органів Державної влади до питань допомоги родинам з дітьми, є основними завданнями майбутніх зустрічей. По результатам зустрічей по Одеському регіону буде створено «Дорожню карту послуг допомоги родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства в Одеському регіоні» в нових містах Одеського регіону, яку ми плануємо поширювати у Одеському регіоні.
Запрошуємо усіх представників громадянського суспільства та усіх зацікавлених приєднатися до проєкту.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Май 2020
- Відкриваємо та розповідаємо про нові таланти Одещини

Декабрь 2019
- Новорічні свята

Вже 6 рік ГО "РПК "Одеська мрія" за підтримки партнерів проводить новорічний  культурно-розважальний проект "Новорічні свята" для дітей з соціально-незахищених родин. Діти відвідують театри, кінотеатри, Дом клоунів.Зустрічаються з Дідом Морозом та отримують солодкі подарунки.

Июль 2019
-Робинз нест кэмп

30 июля 2019 года ОО "Одесская мечта" вновь стала партнером-организатором мероприятия Robin's nest camp,которое инициировали и проводят уже много лет наши американские партнеры - Клара Паскаль и организация UAC для деток -сирот,деток из многодетных семей,деток переселенцев.
В этом году мероприятие прошло в стенах Юридической Академии при поддержке почетного Академика-Кивалова Сергея Васильевича: в актовом зале был проведен концерт, сами стали участниками программы. Затем все отправились на спортивную площадку,где дети с санатория "Степной воздух" показали танцевальный флешмоб. Затем ребята разделились на две команды и участвовали в конкурсах,эстафетах и играли с аниматором. В конце ребят ждали угощения,сладкие вкусняшки и интересные подарки от команды UAC. Этот праздник стал символом мечты двух замечательных девочек Клары и Робинс,которые мечтали,чтобы дети Земли были счастливы.

Мы благодарим всех участников организации праздника и волонтеров за помощь в проведении праздника,предоставленный автобус, костюмы,аниматора, спортивные развлечения, аппаратуру и место проведения.
Июнь 2019
- Проект "Азбука в дитячих малюнках"

ПРОЕКТ "Азбука в дитячих малюнках" 

З 1 червня ГО «Одеська Мрія» почала проект "Азбука в дитячих малюнках" в рамках проектів підтриманих ООДА.
Ми займаємося актуальними проблемами дітей і підтримкою соціально-незахищених родин м. Одеса та з районів Одеської області декілька років. Спостерігається проблема соціальної незахищеності сім'ї та дитинства. 

Загальна ціль проекту - забезпечення вразливих категорій дітей, зокрема тих, що постраждали від жорстокого поводження,а також збройного конфлікту та воєнних дій, втрати батьків, дітей з психічними та фізичними вадами, дітей з багатодітних родин, на отримання якісних послуг соціальної, психологічної допомоги та реабілітації від інституту громадського суспільства та в подальшому від органів влади в районах Одеської області через майстер-класи по малюванню, створенню Азбуки-посібника та проведенню виставки дитячих малюнків.
      Протягом вересня-жовтня проектом планується проведення майстер-класів для дітей з соціально - незахищених родин в школі-інтернаті пмт. Миколаївка Одеського регіону,  в домі  дитини м. Одеса, в Одеському обласному центрі соціально-психологічної допомоги та в офісі ГО «Одеська Мрія» з дітьми з багатодітних родин Одеської області.
      У строк з 10 вересня 2019 року по 20 жовтня 2019 року діти  разом з батьками можуть прийняти участь у конкурсі дитячих малюнків для створення  посібника-розмальовки «Азбука в дитячих малюнках». У термін до 30 жовтня 2019 року результати Конкурсу будуть розміщені в Місцях проведення Конкурсу та у глобальній мережі Інтернет за посиланням: www.odessadream.org та на сторінці у ФБ. Призами Конкурсу є Дипломи Призерів
 за перше, друге, трете та четверте  місце у кожній віковій категорії. 
        Для участі  дітей у Конкурсі  малюнків батькам Учасників потрібно заповнити Заявку на участь у   конкурсі дитячого малюнка  «Азбука в дитячих малюнках».
Заявка додається
https://drive.google.com/file/d/1Z6UvEbD4p7cAYVBMmUBvy_boj8KelbU5/view?usp=sharing
 
Ми запрошуємо усіх дітей з соціально-незахищенних родин приєднатися до нашого проекту та прийняти участь.
 
 
 
Май 2019
- Участие в проекте "День мечты"

29 мая в парке Шевченко в рамках проекта НЕДЕЛЯ ДОБРЫХ ДЕЛ прошел семейный праздник «День Мечты» для деток с семей переселенцев, многодетных семей.

Организаторами выступили Украинский Благотворительный Фонд "Семья Плюс", ОО "Одесский городской совет многодетных семей", Молодежная Общественная Организация «Фонд Злата Лада» и ОО "Семейный правопросветительский клуб "Одесская Мечта". 
Вместе с организаторами активное участие принимали общественные организации-партнеры Фонд Эко Планета и Каритас Одесса,которые провели интереснейшие мастер-классы для ребят,конкурс корон и музыкальный флешмоб.
На празднике были яркие выступления коллектива ходулистов, клоуны.
Отдельную благодарность нам хотелось бы выразить ГУСТО маркет, который поддержал наше благотворительное мероприятие и предоставил ребятам вкусные угощения и яркие шарики. 
И конечно же нам хотелось бы отметить высокопрофессиональную работу ведущего-Александра Попова,который "зажигал" ребятишек на позитив, развивал их творческие способности и исполнял детские мечты.

- Проект "Визит в Музей Интересной науки" в рамках НДД

20 мая ОО "Одесская Мечта" в рамках проекта"Неделя добрых дел" с детками с семей переселенцев посетили Музей Интересной Науки. Было очень интересно и познавательно для ребят.Благодарим наших партнёров ОО"Одесский городской Совет многодетных семей" и музей Интересной Науки за предоставленную возможность стать будущими гениями науки!

- Проект «Дорожня карта послуг допомоги родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства в Одеському регіоні»

 з 14.05.2019 року  в рамках заходів Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2018-2020 роки почався проект  «Дорожня карта послуг допомоги  родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства  в  Одеському регіоні», який  включає в себе круглі столи - зустрічі з громадськістю та представниками органів влади Одеського регіону,підготовку інформації з контактами органів влади та допомоги від громадських організацій для пілотної  "Дорожньої карти", підготовку інформаційної продукції в друкованому та електронному варіантах та презентацію корисної інформації для людей з Одеського регіону. 

Прроект  громадської  організації «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія» проходить при підтримці  Управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації.
Усю корисну інформацію можна подивитись на порталі ООДА та сайті Управління комунікацій та інформаційної політики.

Офіційний веб-порталі  ООДА https://oda.odessa.gov.ua/realis-proektov

ГО «РПК "Одеська мрія"  http://odessadream.org/ru/projects
Март 2019
- Участие в ежегодном проекте "Масленница"

 ОО"Одесская Мечта" вместе с детками побывала вчера на празднике Масляница в парке им.Шевченко.

Было очень весело,несмотря,что погода меняла свое настроение и зима напоминала о себе холодным ветром.
Благодарим КП "Парки Одессы" и ОО "Рада Миру" за приглашение на праздник и море положительных эмоций и вкусные угощения ребятам.
Отдельная благодарность КП"Областной организации "Спорт для всех" за интересные эстафеты,конкурсы и призы для дето

Февраль 2019
- Участие в проекте "Услуги раннего вмешательства"
Январь 2019
- Координатор в Всеукраинском проекте "Собери добрый подарок"

Быть координатором сбора подарков одного из школ-интернатов из Одесской области в Всеукраинском проекте для деток -это большая честь и огромная ответственность для ОО "Одесская Мечта".
На протяжении 3 месяцев команда нашей организации и волонтеры провели большую работу по знакомству с детками, общению с дарителями,сбору подарков.
Подарки вручены, дети в восторге,мечты сбылись - а это значит,что благая цель достигнута!. А за всем этим стоит огромный труд организаторов Всеукраинский Проект "Собери добрый подарок",волонтеров,дарителей.
Спасибо тем людям, которые вложили свое время, труд и добро.