+38 (067) 4828068

Новости

Дружній візит до КУ "Одеський інклюзивно ресурсний центр номер 1"

       Зараз фахівці ІРЦ шляхом використання дистанційних технологій за допомогою онлайн-ресурсів (мобільних додатків, електронноі пошти і т.п.) надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиваючі послуги дітям з особливими освітніми потребами, методичну допомогу педагогічним працівникам установ освіти, беруть участь в роботі команд психолого педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, а також психолого-педагогічних комісіях спеціальних закладів загальноі середньоі освіти.
       Також фахівці ІРЦ надають онлайн-консультації батькам (іншим законним представникам) шляхом створення спільнот в соціальних мережах і мобільних додатках, дають відповіді на питання, надіслані електронною поштою на адресу інклюзивно-ресурсних центрів.
         Спілкуючись з директором центру Вікторією Вікторовною Пастерначенко ми зясували, що у родинам з Одеськоі області є багато питань куди та як звертатися в районах. Тому ГО "Одеська мрія" передала до центру інформаційну продукцію в рамках проекту «Дорожня карта послуг допомоги родинам з дітьми від держави та інститутів громадянського суспільства в Одеському регіоні: нові міста".